Popísalo sa

Moje svadobné fotky sa objavili v rôznych médiách a čo-to sa o nich popísalo. Teší ma to, motivuje, zaväzuje. Nič z toho ale nanahradí pár ďakovných riadkov v e-maili alebo nadšený telefonát od nevesty či ženícha. Iba ich spokojnosť dáva zmysel tomu, čo robím.
Tu je niekoľko z nich:

Rezervujte ho čo najskôr. Najlepší svadobní fotografi bývajú rozchytaní na rok dopredu! Sú to Ján Čechovský, Katarína Žitňanská, Braňo Herchl, Peter Azor a Róbert Fojtík.
EMMA Svadba, apríl 2012

Peťo, Katka…. Pozerám si tie fotky asi piatykrát a myslím, že si ich pozriem ešte tak 52krát… Sú krásne, nádherné, jemné, fotené s obrovským citom a so zmyslom pre moment… A niektore sú nedokonalé, presne tak ako my :) Keď si ich tak pozerám, zažívam opäť tie isté pocity ako 31.5. – tréma, nervozita, začnú sa mi potiť dlane :) potom široký úsmev, obrovská radosť, šťastie :) Chcem to celé od začiatku až do konca zažiť odznova! Keď sa vezmeme ešte raz, prišiel by si nás fotiť? :) Vďaka Peťo za všetko – okrem týchto úžasných fotiek ďakujem aj za ten pocit, ktorý si vo mne vyvolal… Pocit, že ťa poznám od detstva, že si kamarát, že sa o teba dá oprieť… :) Spravili ste nám s Katkou náš deň ešte krajším :) Katke veľká vďaka za nádherné fotografie dekorácií, koláčikov, rozkošných detí v úžasných momentkách! Takto nafotenú výzdobu som hádam ešte ani nevidela, a to som tých blogov pozerala dosť! Ďakujem aj za tvoj úsmev počas celého dňa :)
Ešte raz jedno veľké ĎAKUJEME!
Oľga V.

They’re great! I know you really had your work cut out considering the two of us are corpses. I love the ones where we’re caught off guard. Now I just need to find someone else to book you so we can see you again! It was a complete blessing to hang out with you and Kat for the day. Thank you so much for being there and having fun with us. You rock!
Laura K.

Ahoj Peťo – PÁN fotograf :)
Ani neviem, čo napísať, aby som aspoň trošku vystihla moju radosť a vďačnosť… Fotky sú skvelé, presne také, aké som si predstavovala, že budú. Naozaj ďakujeme za úžasnú prácu, skvelý prístup, psychickú podporu… Jednoducho za tvoju účasť na našej svadbe! Tvoje meno a prácu budeme šíriť ďalej s naším jednoznačným odporúčaním :)
Beata M.

Dobrý deň Peter, občas mám v práci chvíľku, kedy potrebujem vypnúť od všetkých tých čísiel, telefonátov a mailov a robiť aspoň 5 minút nejakú príjemnejšiu činnosť. Verím, že do cesty mi prichádzajú ľudia, informácie a veci, ktoré budem raz, v tú pravú chvíľu potrebovať. Dnes som narazila na Vašu úžasnú stránku. Tie fotky sú neskutočne krásne a ako sám píšete, možno nie stále dokonalé, ale dokonale vystihujú daný moment a tie emócie je cítiť, aj keď ľudí na nich vôbec nepoznám. Z Vašich slov je cítiť lásku k práci, ktorú robíte a ja veľmi dúfam, že keď príde ten správny čas pre mňa, urobíte ten môj (náš) deň ešte krajší. Presne také fotografie by som si predstavovala, nie umelé, nie strojené, ale prirodzené, krásne a šťastné.
Želám Vám a Vašej manželke veľa úspechov a snáď sa budúci rok stretneme :)
Nedalo mi to Vám nenapísať, Vaša práca je úžasná.
Katarína S.

Milý Peťko, myslím, že si zvyknutý na podobné maily. Rada sa pripojím k ostatným spokojným nevestám…
Keď som ťa prvýkrát kontaktovala, nepoznali sme sa, ale od prvej chvíle som vedela, že si rozumieme a že si ten pravý. Moje očakávania si ale ďaleko predčil.
Keď som si pozerala foto z nášho veľkého dňa, opäť som to celé zažila. Zachytil si všetky emócie, zameral si na správnych ľudí a zabezpečil si nám najkrajšie spomienky. Viem, že aj o 20 rokov budem môcť znovu zažiť našu svadbu, vďaka tebe. Patrí ti obrovská poklona a vďaka. Robíš si svoju prácu skvele. Vlastne je to poslanie. Tvoríš ľuďom spomienky s pravdivým príbehom.
Prajeme ti veľa úspechov v ďalšej práci.
Ďakujemeeeee.
Nikol S.

Ahoj Peťo, teraz sme len došli domov a hneď sme pozreli fotky. Sú fakt krásne! Z našej strany maximálna spokojnosť. Myslím, že sme si nemohli vybrať lepšie. A verím, že ešte bude príležitosť, aby sme sa znovu stretli. Mám dve stále slobodné sestry :). Ešte raz za všetko ďakujeme a nech sa Ti darí!
Vlado Z.

Páči sa mi, aké zaujímavé vzťahy medzi objektami vytváraš (v kontexte celej tvojej tvorby, ktorú možno vidieť na webe). Najmä to vidno pri tých dokumentaristickejších záberoch. A niekedy dokonca odhaľuješ veci, o ktorých ani nemôžeš vedieť. Napríklad tá fotka Miškových rodičov pri soche Krista.
Eva Š.

Peter Azor je úžasným spojením profesionality, rýchlosti, presnosti, neviditeľnosti, príjemnej atmosféry, ochoty, obrovského úsmevu, srandy a dych vyrážajúcich fotiek. A aby toho nebolo málo, je to už aj náš priateľ ako bonus na záver. Peter, ďakujeme za náš príbeh zachytený v tvojich fotkách.
Dana & Marek B.

Peter, najať ťa ako fotografa bolo naše druhé najlepšie rozhodnutie tento rok.
Veronika C.

Som strašne šťastná, že nás náhoda priviedla k Tebe a že si nám fotil svadbu práve Ty.
Renáta Š.

Sú presne také, aké som chcela.
Adriana Č.

Chcela by som Ti ešte raz poďakovať za super fotky. Stále sa vďaka nim v spomienkach prenášame do krásneho letného dňa, ktorý bol aj vďaka Tebe veľmi pohodový a bez veľkých stresov… Na tvojej práci sa mi páči to, že si prirodzená súčasť toho, čo sa vo svadobný deň deje, žiadny rušivý element…
Daniela M.

Vďaka Peter, myslím, že takto by to malo ľudsky a vzťahovo medzi nami všetkými vyzerať. Veľa dobrých fotografií a stretnutí zo srdca želáme…
Eva T.

Ahoj Peťko, tak fotky sú pozreté a môžem ti úplne s čistým svedomím a obdivom povedať, že lepšie ani byť nemohli. Myslím to úprimne a vážne, ja som maximálne a až nadmieru spokojná… Som naozaj rada, že si tam bol s nami, to, čo robíš, robíš naozaj dobre a myslím si, že sme sa určite nevideli naposledy… Prajem Ti strašne veľa elánu do práce, nových nápadov a v pohode nevesty a ženíchov. Za nás ti posielam jedno veľké ĎAKUJEM…
Žofia S.